اگر چه بیشتر مردم در فصل تابستان به فکر استخر و شنا کردن هستند، مسئولان استخرها، مراکز تفریحی و هتل‌داران می‌دانند که این مراکز در تمام طول سال فعال بوده و حتی در وسط زمستان نیازمند توجه و نگهداری هستند. بیشترین نگرانی، مربوط به قسمت‌هایی از استخر است که با آب تماس بیشتری دارند. ضروری است که بهداشت و ایمنی مناطق مرطوب اطراف استخر مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

کف‌پوش تاتامی باشگاه ورزشی مخصوص استخر، کف‌پوشی است که به جهت تکمیل امکانات استخر طراحی شده و محیط امن‌تر، بهداشتی تر و رفت و آمد راحت‌تری را برای مشتریان فراهم می‌کند. در سطوح مرطوب، باید در نظر داشت که به شکلی درزها گرفته شود که به هر مقدار امکان پاشیدن آب وجود داشته باشد، باز جلوی سر خوردن و لغزش گرفته شود. گرفتن درزها به خشک شدن سریع‌تر سطح و کاهش ریسک لغزش و سر خوردن کمک کرده و جلوی رشد باکتری‌ها را نیز می‌گیرد.

کف‌پوش استخر یزد فوم

در استخرهای محیط باز، باید از کف‌پوش های متشکل از مواد سخت‌تر و محکم‌تر مانند کف‌پوش گرانولی لاستیکی باشگاه ورزشی استفاده شود. چون امکان تردد با کفش نیز وجود دارد. درعین‌حال باید سطحی نرم داشته باشد برای افرادی که پا برهنه هستند.

با اینکه این کف‌پوش‌ها معمولاً خیس و مرطوب هستند، در عین حال نیاز به شستشوی منظم دارند. ما پیشنهاد می‌کنیم که سطح زیر و روی این کف پوش‌ها هرچند مدت یک‌بار با یک شوینده ضد باکتری شسته شود. زمانی که آنها را برای تمیز کردن جا به جا می‌کنید، بررسی کنید که نیاز به تعمیر دارند یا خیر.

هرگونه پارگی می‌تواند زمینه رشد باکتری را افزایش دهد. با یک شوینده آنتی باکتری ملایم و مورد تأیید تولید کننده و یک برس مناسب می‌توانید کف‌پوش‌ها را بشویید. اگر کف‌پوش‌ها خیلی کثیف هستند، بگذارید مقداری با این مواد خیس بخورند، البته انجام این کار باید با تأیید شرکت تولید کننده باشد. زیرا گاهی اوقات این مواد می‌توانند ترکیبات وینیلی کف‌پوش را تجزیه کنند.

ایمن و بهداشتی نگه داشتن مناطق مرطوب مورد نظرتان کار دشواری نیست. می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و راه حل مناسب را دریافت کنید.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

blank

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *