حوادثی از قبیل لیز خوردن و زمین خوردن در محیط کار، آمار بالایی را به خود اختصاص داده و گاهی منجر به آسیب دائمی کارگر و در نتیجه افزایش حق بیمه برای کار فرم می‌شود.

در آشپز خانه‌های تجاری، این مشکل به وفور دیده می‌شود و متأسفانه پیدا کردن راه حل برای آن، از طرف کارفرمایان نادیده گرفته می‌شود. غافل از اینکه مرتفع کردن این مشکل، صرفه جویی در هزینه و زمان را در پی خواهد داشت.
خوشبختانه افزایش ایمنی در یک آشپزخانه، فقط با انتخاب یک کف‌پوش مناسب به دست خواهد آمد و نیاز به انجام کارهای دیگر نیست.

یک روکش اپوکسی با دانه‌های جاسازی شده در آن، باعث اصطکاک در کف محیط شده، به طوری که اگر عمداً هم روی زمین آب بریزیم، باز هم این اصطکاک و کشش وجود خواهد داشت.

گاهی اوقات، یک آشپزخانه تجاری، بودجه لازم جهت این‌گونه کف‌پوش ها را ندارد. در اینجا راه حل مناسب، استفاده از کف‌پوش های لاستیکی می‌باشد که بسیار مقاوم و با دوام بوده و باعث ایجاد اصطکاک مناسب در کف می‌شود. استفاده از این کف پوش‌ها در آشپزخانه‌های کوچک‌تر نیز بسیار به‌صرفه بوده و انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.

همچنین در طراحی اولیه آشپزخانه‌ها، ما می‌توانیم کف آشپزخانه تا دیواره‌ها را، به طور کامل با کف‌پوش های لاستیکی آب بندی کرده و راه به وجود آمدن هر گونه آلودگی و میکروب را صلب کنیم. برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان یزد فوم در این زمینه، تماس بگیرید.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *